Kursy 2013

"Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w przygotowanych Kursach Specjalistycznych dla studentów Wydziału Mechanicznego Technologicznego w ramach realizowanego Projektu INFONANO!

Przygotowany został zestaw 60 kursów z zakresu mikroskopii elektronowej i metod badań materiałów inżynierskich.
Każdy chętny do uczestniczenia w wybranym kursie musi dokonać rejestracji na stronie internetowej.

Każdy kurs dysponuje ograniczoną ilością miejsc, brak możliwości rejestracji oznacza, że pula wolnych miejsc na dany kurs została wyczerpana.
Decyduje kolejność rejestracji.
Rejestracji na kursy od dnia 15 maja 2013 (do dnia 18 maja lub wyczerpania wolnych miejsc).
Terminarz kursów !


"Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w przygotowanych Kursach Specjalistycznych dla osób spoza społeczności akademickiej realizowanych w ramach projektu nr FSD-49/RMT1/2009: „Otwarcie i rozwój studiów inżynierskich i doktoranckich w zakresie nanotechnologii i nauki o materiałach” (INFONANO) w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Przygotowane zostały dwa rodzaje kursów z zakresu inżynierii i materiałów stomatologicznych oraz kształtowania własności nanomateriałów.
Każdy chętny do uczestniczenia w wybranym kursie musi dokonać rejestracji drogą elektroniczną wysyłając swoje zgłoszenie na adres agnieszka.j.nowak@polsl.pl lub telefonicznie pod numerem 32 237 29 07. Każdy kurs dysponuje ograniczoną ilością miejsc, o zakwalifikowaniu się na dany kurs decyduje kolejność rejestracji. Rejestracji na kursy trwa od dnia 29 maja 2013 (do dnia 05 czerwca lub wyczerpania wolnych miejsc).

Zachęcamy do czynnego udziału w tej atrakcyjnej formie dającej możliwość pogłębienia wiedzy i zdobycia dodatkowego doświadczenia! 

Każdy kurs kończy się uzyskaniem certyfikatów!

Przyjdź, bo warto! "